Голова Рівненської ОДА: "Нам вдалося побороти "совок""

На рівні області вдалося суттєво збільшити ефективність роботи влади, зазначив під час звіту за перші сто днів роботи голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.  

- Ми нарешті змінили систему роботи у виконавчій владі, побороли совкові методи роботи.  Для нас немає принципу «свій-чужий».  Я не лобіюю своїх людей, ми відмовились від партійних квот. Також запровадили систему аудиту ефективності роботи наших працівників, - розповів Віталій Чугунніков. 

Ключові слова: 

Коментарі

На своєму ж прикладі дядько показує, що нічого не виконує! Свої як були так і лишились, ще й нові свої долучаються!!! А "совок" лишиться совком ще на декілька поколінь вперед, на мою думку

мартишка хватить гадити сваїми коментами на Чугуннікова.

Незалежного аудиту в нашій країні, а тим більше в ОДА і бути не може! Покоління хабарників, проставонів і "подяк" продовжується!!! Не сподівайтеся на щось краще і від пана Чугуннікова!!! Пусті балачки, замовлені звіти у професійних філологів!!!

Чугунніков прям голова - супермен=) подолав він "совок" за 100 днів=))) "совок" будувався в десять раз більше часу, чим він його там розвалив!!! Це смішно скільки поколінь намагались викорінити це все, а він собі просто за три місяці налагодив систему!!! "Ох, уж еті сказачнікі=)))
"

А якбм аудит проводив хтось інший,то непевно =)Хтось би не давав коментарі,бо думаю було б за що подумати,виплила б не одна темна справа=)

Щоб всі зрозуміли про який аудит говорив Чугунніков. Це служба - окремий підрозділ ОДА, який перевіряє роботу всієї ОДА і який підконтрольний Чугуннікову. Тобто зрозуміло як вони перевіряють. Але розказав гарно про аудит)

ВСі робили,Майдан був для того щоб всі змінилися і почали робити по справедливості ,а не по накатаних схемах і кумовство пропало!!!

Така вже політика в БПП, тільки своїх. чого ви дивуєтеся? так всі роблять

Своїх не любіюю????Це що театр абсурду????А Муляренко хто?Не свій? З народу???Чи може молодий спеціаліст???Мені здається чи може хтось каже одне а робить інше?

От люди і дали відповідь на те чи побороли чи ні !

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.