У Рівному очищатимуть річку Устю

Річку Устю, що протікає через Рівне, потрібно очищати, інакше вона зникне. Для цього у міському бюджеті вже передбачені кошти, повідомив під час засідання міськвиконкому мер Рівного Володимир Хомко.

- Є декілька причин такого стану Усті. Це те, що забудували Царське село, і каналізація міста. Для того, щоб вирішити проблему, потрібно зробити каналізацію в Царському селі. Зокрема, повулично на умовах співфінансування 50 на 50 міської влади та мешканців міста. А також ми хочемо змінити русло річки Устя, наразі розробляється проект, - зазначив Володимир Хомко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівному з'явилося ще одне громадське формування

У Рівному демобілізованим допомагають у пошуку роботи

У Рівному в електронній черзі у дитсадок зареєстровано майже 7 тисяч дітей

На засіданні міськвиконкому виділили кошти родинам загиблих в АТО рівнян

Коментарі

Так, особливо цікава причина - каналізація житлового багатоповерхового будинку по Набережній, яка через недбалість будівельників, не одне десятиліття, впадала прямо у річку без будь-якої очистки!!! У звязку з чим багато років підряд в жаркі літні дні риба, на відповідній ділянці, вспливала вверх пузом. І тільки минулого року, десь восени, хтось додумався виявити причину такої дивної поведінки риби і в терміновому порядку постановив переробити каналізацію. Комунальники там щось робили, але чи точно вони все правильно зробили, ми зможемо дізнатись тільки літом...

Да перегрілась на сонці, і немає кисню для рибки у воді,тому і спливає періодично літом від жари. Якшо не знаєш - не тринди, почитай якусю вікіпедію чи в село якесь поїдь понаблюдай за природою .

Не смішіть людей!!! За Устю вони згадали... Усі прекрасно знають, що це давно не річка, а канал для збросу г..на з царського села та хімічних відходів з дрібних підпртємств. Думають що ніхто не знає чому риба кожен рік вспливає... Дурять людей, що ніби то вона на сонці перегрілась... Поки не було поряд з річкою деяких підприємств, приватних, все було добре, у всякому разі в риби... Так що краще б пан хомко рохібрався з цим питанням, а не шукав можливості відмити ще грошенят через нікому не потрібний проект нового русла!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.