Рівнянка, яка виграла в лотерею 3,3 мільйона гривень, хоче допомогти українським солдатам

Рівнянка, що виграла в лотерею 3,3 мільйона, насамперед передасть частину виграшу бійцям АТО. про це повідомляє газета "Експрес". 29 березня у 816-му тиражі лотереї "Лото-Забава" було розіграно джек-пот розміром у 3 мільйони гривень Як повідомляє прес-служба МСЛ, власником виграшного лотерейного білета виявилась молода рівнянка на ім’я Алла. Переможниця  відмовилась розголошувати своє прізвище з міркувань безпеки, однак із задоволенням розповіла історію свого виграшу та поділилася планами на виграні гроші. Алла разом з батьками почала грати у "Лото-Забава" майже 14 років тому. З тих пір їх родина регулярно купувала лотерейні білети й періодично вигравала невеликі грошові призи. За словами переможниці, до цього часу найбільшим виграшем у лотерею були 1000 гривень.   

- У день розіграшу ми проспали ефір, тому перевіряли білет на сайті. Коли побачили, що він виграшний, то були просто шоковані. Ми кілька десятків разів перевіряли його перед тим, як зрозуміти, що виграли неймовірні гроші. Важко передати усі переживання та емоції, які відчували у той час. Одразу почали уявляти, скільки всього можна придбати на ці гроші та які мрії здійснити. Перш за все ми вирішили витратити частину виграшу на благодійність – допомогти українським військовим, які знаходяться у зоні АТО. Вже потім ми будемо розбиратись з усіма нагальними проблемами, зробимо гарний ремонт, та обов’язково поїдемо подорожувати по світу, - згадує Алла.

У своєму білеті переможниця закреслила три горизонталі з двома пільговими клітинками, що при звичайних обставинах гарантували б виграш у майже 300 000 гривень. Проте під час минулого розіграшу ведучі "Лото-Забава" оголосили, що 3 мільйони гривень будуть розіграні обов’язково. Навіть якщо ніхто не виграє джек-пот, грошовий приз дістанеться гравцеві, який буде до нього ближче за всіх. Таким чином, замість 291 186 гривень, Алла отримає на три мільйони більше. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.