Рівняни оголосили полювання на брудні маршрутки

Громадська організація " Влада Економіка Суспільство" ініціює волонтерську перевірку якості перевезень у маршрутках Рівного. Долучитись до громадянської кампанії "Маршрутка – собача будка" просто. Треба сфотографувати бруд та технічні несправності вашої "улюбленої" маршрутки та опублікувати в себе на сторінці з хештегом ‪#‎маршруткасобачабудка або надіслати його нам на нашу сторінку. При розміщенні інформації бажано вказувати номер маршруту та номерний знак транспортного засобу. 

- Зранку їхала на роботу в 49-й. Про порушення ПДР я вже мовчу - відбулося чергове змагання між водіями типу "хто кого пережине", – розповіла рівнянка  Алёна Михалюк.  - Cидіння з якогось радянського автобуса, сидишь, як на гойдалці, бо тримається "на соплях".  Всюди стирчать якісь залізяки, відстань між сидіннями - як для дітей.  Біля водія "круте сидіння" мене добило. Нагадайте, для чого підняли ціну до 3 грн.?

Коментарі

Напишіть начальнику управління транспорту, хай спочатку свої маршрутки позабирає)))).

Ми теж боремося за покращення якості послуг маршрутних таксі. Я виступаю за те, щоб розвалений транспорт не їздив вулицями нашого міста. Особисто попереджаю підприємців, які не стежать за станом своїх автобусів. У випадку подальшого недотримання перевізниками технічних і санітарних вимог, писатиму листи до міського голови та начальника управління транспорту, ініціюючи розірвання договорів з такими перевізниками.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.