На Рівненщині у сільській школі діти вчаться в їдальні

Реорганізувати Олександрійську загальноосвітню школу-інтернат. Таке рішення прийняли учасники наради за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Савчука.

Посадовці обговорили звернення громади села Олександрія з Рівненського району. Люди стурбовані ситуацією, що склалася з перевантаженням в загальноосвітній школі.

- Діти навчаються у дві зміни. Класів не вистачає, учні змушені вчитися у їдальні, учительській та спортзалі. Водночас у школі-інтернаті проживає та навчається лише одинадцять дітей-сиріт, враховуючи те, що потужності закладу розраховані на більшу кількість учнів, - розповів мешканець села Волошки Едуард Дробко.

На території школи-інтернату розміщено 8 дитячих будинків сімейного типу, у яких проживає 50-70 дітей шкільного віку. Також там функціонує обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де знаходиться 20-25 дітей шкільного віку. Усі вони навчаються в Олександрійській загальноосвітній школі і змушені щодня долати відстань у п’ять кілометрів.

- Міністерство освіти і науки дає дозвіл на реорганізацію цього закладу. І ми повинні реалізувати його , - зауважив Олександр Савчук. – Нам потрібно зберегти місця для дітей-сиріт і дозволити іншим дітям навчатися в школі-інтернаті.

За підсумками наради, вирішили на найближчу сесію обласної ради винести питання про зміну типу закладу із загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на загальноосвітню школу-інтернат. Це дозволить забезпечити навчання і виховання дітей-сиріт, а також здобути освіту іншим дітям. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.