На Рівненщині перекрили 14 каналів надходження наркотиків засудженим

Упродовж першого кварталу поточного року оперативні працівники установ ДПтС України в Рівненській області у взаємодії з іншими службами та територіальними правоохоронними органами виявили та перекрили 14 каналів надходження наркотичних речовин на територію установ виконання покарань.

В результаті вони вилучили наркотичні речовини загальною масою понад 200 грамів. Найчастіше засудженим намагаються передати канабіс, метадон, бупренорфін, метамфетамін.

Упродовж цього періоду одному із засуджених, який відбуває покарання в установах виконання покарань Рівненської області, було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за статтею 309 Кримінального кодексу України.

Крім того, за спробу доставки наркотичних речовин для засуджених, двом громадянам було оголошено про підозру у вчиненні злочину за статтею 307 КК України.

Наразі, в установах виконання покарань Рівненської області 226 засуджених відбувають покарання за злочини пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.