На Рівненщині 85% жителів отримали бланки на субсидії

Працівники Укрпошти вже доставили 340 тисяч комплектів бланків документів для спрощеного оформлення субсидій. Відтак, 85 відсотків споживачів житлово-комунальних послуг Рівненщини вже їх отримали. А до середини квітня документи мають надійти в кожне домогосподарство.

В департаменті соцзахисту населення ОДА нагадали, що бланки документів – заяву на оформлення субсидії та декларацію про доходи – потрібно заповнити та надіслати поштою, або ж занести до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації.

Субсидію призначать автоматично, якщо родина її потребує. Уже після того перевірятимуть достовірність даних. Якщо виявлять неправдиву інформацію, то змусять повернути гроші в подвійному розмірі. Субсидії призначатимуть на 12 місяців, а потім автоматично їх переоформлять.

За інформацією прес-служби ОДА субсидії виплачуватимуть уже в травні цього року.

Довідково: бланки декларації та заяви на отримання житлової субсидії, а також інструкції щодо їх заповнення можна побачити на сайті ОДА у рубриці «Соціальний захист» (підрубрика «Житлові субсидії»). Також розміщенийКалькулятор обрахунку субсидії, а також адреси та номери телефонних "гарячих ліній" з питань призначення житлових субсидій управлінь та відділів соцзахисту  Рівненської області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.