У Рівному замість тролейбусів їздитимуть додаткові автобуси +СПИСОК

У зв’язку з капітальним ремонтом перехрестя вулиць Гагаріна-Грушевського та Черняка, з 9 по 11 квітня цього року рух тролейбусів № 2, № 4 та № 9 буде зупинено. Тролейбус № 7 буде рухатись від Боярки до Кооперативного коледжу, а далі за маршрутом тролейбусу № 1 до Мототреку і відповідно у зворотному напрямку.

В посиленому режимі з мінімальними інтервалами руху будуть працювати маршрутні автобуси в т.ч. додаткові автобуси по зміненій схемі руху, а саме:

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

То ти дибіл. Вартість робіт визначена під час акцепту тендерних пропозицій та зпкріплена у договорі, який підписаний ще 2014 році. Змінювати вартість тендеру після його проведення заборонено ЗУ "Про державні закупівлі".

Дибіли, 3 дні 50 метрів дороги ремонтувати. Ганьба, такий обєм потрібно зробити за одну ніч, і не відміняти рух тролейбусів. Проте чинушам потрібно освоїти мільйон, розтянувши роботу, БМР, зарплату умовним робочим, аренду техніки в кошторисі на 3 дні. Обовязково потрібно порахувати кількість людей, що буде працювати на перехресті, техніки, сфотографувати, а потім запросити кошторис і форми 2.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.