На Рівненщині в конфлікті за церкву суд відмовив громаді Московського патріархату

Господарський суд Рівненської області відмовив громаді Московського патріархату у задоволенні їхнього позову щодо церкви у селі Птича  Дубенського району.

Нагадаємо, конфлікт навколо храму тривав із грудня минулого року. Тоді релігійну громаду УПЦ КП с. Птича  правоохоронці разом із «тітушками» витіснили з церкви. І дотепер більшість селян не мали можливості молитися у храмі, який вони побудували за свої ж кошти.

Незважаючи на перешкоди, чисельність прихожан УПЦ КП в селі з того часу тільки збільшувалась. Тепер абсолютна більшість мешканців Птичі (майже  900 чоловік з 1100 жителів) не хотіли, щоб у їхньому храмі керували ставленики пропагандиста «Русского мира»   Кирила Гундяєва, керівника Московського Патріархату.

Тим часом прихожани Української православної церкви Московського патріархату подали до суду з вимогою, щоб їм усунули перешкоди користуватися церквою. Судове засідання щодо цього питання відбулося сьогодні. Їх позов не задовольнили.

Ключові слова: 

Коментарі

А тому, що там в абсолютній меншості залишилася купка за рівнем розвитку подібна до Іванка, якого не "задоволили", а храм віддали більшості прихожан, і це справедливо.

А чому ж це журналізди з все.рв.уа не пишуть чого позов прихожан УПЦ не задоволили. Сцикотно таке писати?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.