На Рівненщині жінка-посадовець провернула махінацію із землею

Працівники Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області задокументували протиправну діяльність секретаря однієї із сільських рад Рівненського району. Посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, підробила та видала витяг з рішення сільської ради про передачу у приватну власність земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд.

Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області Віталій Дума, відповідно до нормативно-грошової оцінки, вартість переданоїземельної ділянки громадянину становить 47 000 грн. Дії секретаря сільськоїради містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 364(зловживання влади або службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Як зазначає СЗГ УМВС України в Рівненській області, посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні злочину та матеріали кримінального провадження скеровано для судового розгляду.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.