За скільки рівненські лікарі допомагають “відмазатися” від армії?

Мобілізація... Це слово лякає багатьох. В умовах, у яких опинилася Україна, все більше чоловіків з нею стикається. Одні йдуть в армію добровольцями, інші ж шукають усі можливі способи, аби уникнути служби. Відтак, і випадки, коли призовники відкупляються від армії, теж є. Наразі на Рівненщині зафіксовано 4 таких випадки.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, в результаті проведених заходів із виявлення фактів корупції, за матеріалами працівників управління ДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області, цьогоріч викрито непоодинокі факти хабарництва, пов’язані з призовом громадян до Збройних сил України та проведенням антитерористичної операції.

Так, 20 січня в ході досудового розслідування «на гарячому» спіймали заступника головного лікаря. Йому повідомлено про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження направлено до суду. Відповідно до вироку суду, лікарю призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень, також його позбавили права обіймати певні види посад терміном на 2 роки.

А працівники сектору оперативних розробок УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області 30 грудня 2014 року викрили лікаря-травматолога однієї з районних лікарень — члена медичної обласної призовної комісії. Він вимагав та одержав неправомірну вигоду у розмірі 1000 гривень від призовника за підготовку висновку, необхідного для відстрочки від служби в армії. 19 січня лікарю-травматологу повідомлено про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження направлено до суду. Відповідно до вироку, лікарю призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень та позбавлено права обіймати певні види посад терміном на 3 роки.

Спіймали на отриманні хабара і лікарку одного з відділень Рівненської обласної клінічної лікарні. Вона вимагала та одержала неправомірну вигоду від призовника за сприяння у підготовці акта дослідження стану здоров’я, необхідного для одержання відстрочки від служби в Збройних силах України. В ході проведення слідчих дій міліціонери задокументували одержання неправомірної вигоди в сумі 1800 гривень. 13 березня медику повідомлено про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження направлено до суду.

Також працівники сектору оперативних розробок УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області викрили злочинну діяльність завідувача одного з відділень Рівненської обласної клінічної лікарні, яка вимагала та одержала неправомірну вигоду від призовника за підготовку акта дослідженя стану здоров’я, необхідного для одержання відстрочки від служби в армії. 10 жовтня 2014 року в ході проведення слідчих дій міліціонери задокументували факт передачі неправомірної вигоди в розмірі 100 доларів США. Міліціонери повідомили завідувачу відділення про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження направлено до суду.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.