На Рівненщині триває боротьба за "Смигаторф"

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", 7 березня працівникам ДП „Рівнеторф” представили нового керівника. Відповідно до наказу міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина про призначення, Василь Пахалюк нині став виконуючим обов’язки директора підприємства. Це озвучив генеральний директор Державного концерну „Укрторф” Андрій Озерчук. Колишню ж очільницю підприємства  Ірину  Тимощук переведено на посаду першого заступника директора підприємства.

Втім, нові кадрові рішення викликали обурення, і вже другий день поспіль на підприємстві триває конфлікт. Працівники повідомляють про невідомих людей, які начебто приїхали на підтримку Ірини Тимощук і мають при собі зброю. Представляються хлопці "Правим сектором".

Як розповів заступник голови профспілки "Смигаторф" Богдан Пахалюк, працівників, які повертаються з обідньої перерви, не пускають на роботу.

- На захист Ірини Тимощук приїхали невідомі чоловіки, двоє з яких мають зброю і представилися "Правим сектором". Зараз частина працівників не може приступити до роботи, бо їх не пускають на територію, - каже Богдан Пахалюк.

У свою чергу керівник "Правого сектора" Рівного Роман Коваль підтвердив, що на "Смигаторф" поїхали троє їх представників, які щойно разом з ним повернулися зі сходу.

- Також на території "Смигаторф" перебувають представники Дубенського "Правого сектора", але ніхто з них не озброєний і жодну сторону конфлікту не підтримує. Хлопці поїхали, щоб розібратися у тому, що відбувається на підприємці, бо говорили про рейдерське захоплення. Я ж вважаю, що цього бути не може. Якщо працівники підтримують нового керівника, то хай буде він, якщо попереднього, то треба про це сказати або й взагалі обрати третього, - коментує Роман Коваль. 

Коментарі

Коваль це хабарник нового гатунку. Пропонував нашій фірмі також послуги кришування. Платим 1000 доларів в місяць і нас ніхтол чіпати не буде, навіть міліція. Тому правий сектор Коваля це просто бандитський бізнес і нічого іншого.

З повагою,
Голова фірми БУДМАЙСТЕР.

Правий сектор був і залишається платним формуванням, яке за брудне бабло помагає вирішувати бізнесові питання.

А хто такий коваль? ВІН -НІХТО і ЗВУТЬ ЙОГО НІЯК!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.