Рівненські зоотехніки стажуються у польських колег

Спеціалісти чотирьох сільськогосподарських та фермерських господарств Рівненщини - СВК імені Лесі Українки Дубенського, ПСП «Шпанівське» і ДП ДГ «Білокриницьке» Рівненського та ТзОВ СГ імені Воловікова Гощанського районів – повернулися із Польщі. Упродовж тижня вони стажувалися на найкращих фермах сусідньої країни.  

Зокрема, спеціалісти відвідали осередок із утримання та годівлі тварин «Ходечек» Влоцлавського повіту, Куявсько-Поморського воєводства. Як зазначає прес-служба ОДА, в цілому ж за період стажування, вони побували у трьох подібних господарствах та насіннєвій станції.

- Це вже друга група, яка цьогоріч відвідала сусідню країну. Наступна аналогічна поїздка за планова в травні, - розповів перший заступник голови ОДА Юрій Приварський. – Стажування на найкращих фермах та сільгоспвиробництвах Польщі підвищить кваліфікацію наших зоотехніків. Такий досвід сприятиме запровадженню нових технологій в годівлі та утриманні тварин.

Стажування рівненських спеціалістів у галузі молочного скотарства в польських господарствах здійснюється згідно домовленостей із Президентом Українського бізнес-центру у місті Варшава Яном Маньковським та представниками спілки по утриманню і годівлі тварин республіки Польща. Їх було досягнуто під час Міжнародної бізнес-зустрічі із вивчення та запровадження польського досвіду в галузі тваринництва і виробництві та переробці овочів, що відбулася минулого року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.