Чотирнадцять родин зі сходу святкуватимуть Великдень на Рівненщині

Вже сьогодні увечері до Рівного прибувають 12 родин зі Слов’янська, Дружківки, Краматорська та Луганська. Мешканці східних областей України святкуватимуть Пасху на Рівненщині. Це передбачено у рамках проекту «Великдень зі Сходу на Захід».

Тим часом ще дві сім’ї прибудуть в область вже завтра. Також у п’ятницю на Рівненщину завітають 15 дітей зі слов’янської Школи мистецтв. Як зазначає прес-служба ОДА, шість родин гостюватимуть у сім’ях рівнян, решта - проживатиме у Олександрійській школі-інтернаті.

У рамках проекту «Великдень зі Сходу на Захід» для них підготували програму, що допоможе познайомитися з традиціями святкування Великодня на Рівненщині – зокрема, великодні ярмарки, відвідування богослужінь та музею Пересопницького Євангелія, екскурсія до Почаївської Лаври.

Нагадаємо, проект «Великдень зі Сходу на Захід» реалізовується ГО «Лекс-Форум» за підтримки Рівненської облдержадміністрації, за участі Рівненської райдержадміністрації та райради, і Української федерації Америки. Проект спрямований на культурний обмін між мешканцями Сходу та Заходу нашої країни, розвіювання міфів про агресивних націоналістів на Заході України, встановлення культурних та дружніх зв’язків, знайомство з традиціями святкування Великодня на Поліссі.

За додатковою інформацією телефонуйте до голови ГО «Лекс-Форум» Юлії Щербяк (097-976-75-07).

Програма перебування родин зі Сходу На Рівненщині

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.