У Рівному керівництво "Бурштин-Україна" надасть документи для перевірки на вимогу СБУ

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", служба безпеки України викрила механізм незаконного видобування та реалізації бурштину. Зокрема, протиправна схема привласнення корисних копалин завдавала значних збитків державі та призводила до поглиблення банкрутства ДП «Бурштин України».

Тим часом в. о. генерального директора ДП "Бурштин України" Орест Жеребецький розповів, що справді 8 квітня співробітники СБУ надіслали запит про надання деяких документів, наразі відповідь на нього готується.

- СБУ має право проводити перевірку. Також зараз у нас триває перевірка державної служби геології. По її завершенню можна буде щось коментувати. Наразі підприємство працює у нормальному режимі. Працівники 7 квітня отримали заробітну плату, а вже завтра їм виплатять премії. Частина запчастин для екскаватора вже прийшли, інші очікуємо днями. Думаю, наступного тижня,  у середу - четвер екскаватор відремонтують, - каже Орест Жеребецький. 

Ключові слова: 

Коментарі

Вот пока Вас не трогают... Сидите ! Тихо!!! Или?? Вы знаете!!!

Хлопці... Вас закрити... Це тільки питання часу... Думайте! Сайт не Все! Ви думайте! Хорош газовать! Догазуетесь! Всему свое время!

Нехай би нарешті викрили цих хабарників та крадіїв!!! Головне щоб ніхто і нікого не підкупив! А Свобода це любить робити!!!!

Зі Свободою все тільки починається! А рівняни так вірили, так надіялись, що колись Рівненщина розбагатіє від бурштину! А нє тут то било=))) Добрались вони і до Бурштину, потім перейдуть до ринку, ще пізніше на промисловсіть, про ОДА взагалі мовчу, там і так все ясно. Ось такі патріоти націоналісти.

До цих пір не тільки являються заступниками ОДА свободівці, а ще і ще хочуть своїх побільше пригребти, щоб тільки своє коло збагачувалося!!! Прикладом цього є кандидатура Муляренка.

Запчастини до екскаватора не прийшли-це брехня Жеребецького. Зараз встановлюються відеокамери по всіх приміщеннях-це відмивання грошей. А те що бурштин крали всякі Жеребецькі, Чередніченки, Новікови-так це чистісінька правда. Можна звірити акти прийому бурштину-сирцю на підприємстві з попередніх років, і за часів правління цих "патріотів", відразу видно зменшення фракційності-100% підміна каміння...

Націоналісти мать його...

А ви думали, що псевдонаціоналісти Свободи прийшли на Рівненщину демократію будувати?) Їх поставили з однією метою це кришувати бурштин.

Свобода на Рівненщині займалася розкраданням бурштину і зараз до цих пір лишаються заступники в ОДА свободівці. http://lb.ua/news/2015/04/09/301443_sbu_obvinila_stavlennika_svobodi.html

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.