Рівненські рятувальники спільно з естонцями доправляють гуманітарну допомогу на схід

Близько трьох місяців зведений загін Мобільного рятувального центру ДСНС на чолі з Сергієм Лавриненком виконує роботи з відновлення життєдіяльності на сході України. Також, рятувальники проводять розвідку територій для подальшої організації безпечного вивезення людей з-під обстрілів з боку терористичних угрупувань, а також зведений загін доправляє гуманітарну допомогу мирним мешканцям.

Задля подальшої допомоги людям зі сходу, рятувальники МРЦ налагодили співпрацю з Естонською радою у справах біженців в України. Таким чином, спільними зусиллями, вчора на КрАЗах було доправлено медикаменти для школярів середньої школи м. Щастя.

Окрім цього, співробітниками Мобільного рятувального центру ДСНС України у села Петрівка та Плотина Станично-Луганського району було доправлено продукти харчування, засоби особистої гігієни та памперси. Зокрема, у село Петрівка рятувальники доправили продукти харчування жінці похилого віку, яка не в змозі самостійно пересуватися.

Загалом, від початку роботи на Луганщині рятувальники МРЦ вже доправили для місцевих мешканців майже 110 тонн продуктів харчування та будівельних метеріалів.

Ключові слова: 

Коментарі

Пожили эстонці в "Швуйцарії"! Та були в єкстазі((( Що - це було? Отель - бордель-караоке? Що - це було? Вони питали? Та визначились! Швуйцарія - бордель для міста))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.