У Рівному поховали ще одного кіборга. ФОТО

Двадцятирічного десантника, рівнянина Дмитра Свідерського поховали вчора на басівкутському кладовищі в Рівному. Могила – поруч з батьковою. На жовто-блакитних стрічках вінків – гіркі безжальні написи: «Дімі від мами», «Дімі від бабусі», «Дімі від братів».Труну від батьківської скромної хати, що цими днями осиротіла вдруге, несли на плечах відспівувати до Петропавлівської церкви побратими з аеромобільної бригади. 

– Дмитро з дванадцяти років служив паламарем, ми й подружилися, як він сюди прийшов, – пригадує його товариш, майже одноліток Микола. – Таких людей на світі мало, у нього світла і добра, янгольська душа. На 8 березня він приїжджав додому, молився, причащався. Вважайте, попрощався…

– У батальйоні «кіборгів» Дмитро був наймолодший. Нічого не боявся, все поривався на передову, просився в Донецький термінал, – пригадує старший сержант Федір Місюра про бойового побратима, який пліч-о-пліч, із самого дня призову з Рівненського військкомату і до останнього, смертельного поранення служив з Дмитром. – Загинув Діма як герой, виконуючи бойове завдання. Це сталось під Авдіївкою. Під час зачистки лісосмуги п’ятеро наших підірвалися на протипіхотній міні. Троє загинули відразу, Дмитро помер у лікарні.

– Найкращих людей призиває до себе Господь, – сказав по звершенні скорботної літургії про воїна, загиблого на полі бою, Дмитра Свідерського, який лежав посеред церкви у труні, його наставник і настоятель храму отець Дмитро.

Герої не вмирають. Православний священик знає це напевно. І українці знають. Орді ж недолюдків, яка присунула на нашу землю, щоб убивати, грабувати і загарбувати, того не збагнути.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.