На рівненському сайті "ВСЕ" стартує онлайн-проект "Запитай у професіонала"

Рівненський сайт "ВСЕ" розпочинає онлайн-проект "Запитай у професіонала". У якому рівняни можуть поставити питання людям, які спеціалізуються у різних сферах. Ремонт, безперечно, є стресом для господарів, проте є кваліфіковані спеціалісти, які не лише допоможуть обрати якісні матеріали, але й надійно зроблять всю роботу.

Сьогодні рівняни шукають нові можливості як утеплити свою оселю. Адже ціни на газ різко зросли. Одним із найефективніших способів є утеплення фасадів будинків.

Рівненський спеціаліст Ігор Тищенко має багаторічний досвід у цій сфері та точно знає яким чином зберегти тепло у Вашій квартирі чи будинку завдяки новим технологіям утеплення. Він готовий поділитися ним із читачами та дати корисні рекомендації щодо технології утеплення та які обрати будівельні матеріали.

Утеплення фасадів – комплексна і важлива дія, яка дозволить у деяких випадках зекономити до 70% тепла! Це можуть зробити і багатоповерхівки, і приватні будинки.

Які є види ізоляційних матеріалів? Як вони поєднуються між собою? Які недоліки і переваги кожного з них? Як розрахувати енергоефективність стіни? Що потрібно знати про контроль вологості? Як обрати якісні будівельні матеріали та що ще потрібно знати про технологію утеплення? Ці та інші запитання Ви зможете поставити рівненському професіоналу Ігорю Тищенко.

Надсилайте запитання на електронну адресу: vserivne@gmail.com та згодом  отримуйте відповідь від професіоналів.

Читайте відповіді на сайті "ВСЕ". Діалог планується 16 квітня.

Слідкуйте за анонсами на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.