На Рівненщині селяни відвойовують пам'ятник, який хочуть продати Путіну

У соціальній мережі "Facebook" заступник голови Сарненської районної ради Микола Костецький в групі "Рівненщина політична" запропонував продати пам`ятник Дзержинському, який знаходиться у селі Катеринівка на Сарненщині. За словами чиновника продати пам'ятник планують Президенту Росії Володимиру Путіну.

"Прийняття ВР пакету ЗУ про декомунізацію позбавляє нас від судової тяганини. Сільський голова с.Немовичі п.Онищук має три місяці на демонтаж пам`ятника кату- "енкаведисту" в с.Катеринівка Сарненського району. Особисто внесу на сесію районної ради проект-рішення щодо звернення до Президента Росії В.Путіна з проханням викупити цей витвір мистецтва, побачимо, яку суму він заплатить за свого вчителя, "залізного Фелікса" - пише Микола Костецький.

До слова, місцеві мешканці села Катеринівка не підтримують ідею знесення пам'ятника політичного діяча Росії. Говорять, що стоятимуть "щитом" захищаючи "залізного Фелікса".

Нагадаємо, Фелікс Дзержинський є політичним діячем Російської імперії, Радянської Росії та СРСР, також його знають, як державного діяча Радянської Росії та СРСР, а також професійного революціонера. В історію він ввійшов, як один із організаторів "червоного терору" в Радянській Росії та на захоплених Червоною армією територіях.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.