У Рівне приїде "поет №1 у Білорусі"

22 квітня організація «Література.РВ» запрошує всіх на зустріч із відомим білоруським письменником Андреєм Хадановічем, який представить рівнянам свою творчість. Модерувати вечір буде Олександр Ірванець. Початок заходу о 19:30. Місце зустрічі цього разу – конференц-зала готелю «Оптіма».

Андрей Хадановіч – відомий білоруський поет, музикант, перекладач. Добре знаний і в Україні. Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Олександр Ірванець, Іван Андрусяк, Дзвінка Матіяш – це неповний перелік українських письменників, які перекладали Хадановіча, або ж твори яких були перекладені Хадановічем білоруською мовою.

У творчості письменника висвітлюються найгостріше теми патріотизму та любові. Також Хадановіч пише і для дітей. У 2011 році українською мовою вийшла книга «Таткові нотатки» у видавництві «Грані –Т».

У Рівному білоруський письменник вперше представлятиме свою творчість. Особливий привід приїзду – презентація збірки з віршами, що виходить у тернопільському видавництві «Крок». Це книга перекладів українською мовою.

«Хадановіч безперечно - поет номер один у Білорусі останніх років з десять. Літературознавці, які розбираються в літературі глибоко і паралельно, стверджують, що він один зробив у білоруській поезії стільки, як бубабісти і Жадан разом узяті», - переконаний Олександр Ірванець.

Тому рівнянам пропонується самим переконатися у значимості події для міста.

Окрім читання текстів, розмов та відповідей на питання глядачів, Андрей Хадановіч представить і музичну частину своєї творчості.

Про це повідомляє ГО "Література.РВ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.