Як на рівненському полігоні зустрічали Великдень. ФОТО

У понеділок із пасочками та душевними піснями до військових на Рівненський полігон завітали волонтери БФ "Руєвит". Про це розповів на своїй сторінці у "Facebook" лірник Андрій Ляшук. Як йдеться у дописі, на полігоні священик провів Великодню службу та таїнство сповіді, а волонтери порадували військових піснею та грою на гітарі й сопілці.

"У понеділок до солдатів 14-ки із пасочками, благою звісткою: Христос Воскрес, душевними піснями волонтери РУЄВИТу рушили на Рівненський полігон. Поїздка вийшла зворушлива. Найперше, о. Володимир із парафії Віри, Надії та Любові (Ювілейне) радо погодився на поїздку, та відслужив молебень, Хлопці перед відправкою, тому мали потребу у спілкуванні, настанові та сповіді.

Їм були передані пасочки, зпечені учнями Квасилівського профліцею, потішили піснею та грою на гітарі і сопілці Христина Панасюк та Максим Бережнюк, сопілкар та фольклорист із Києва, що зараз гостює в Рівному.

Отець Володимир зауважив на настановах, які дав Іоан Хреститель для воїнів: не красти (не мародерствувати), а задовільнялись тим, що маєте, не брехати, нікого не ображати (свою силу та можливості використовувати згідно ситуацї)" - йдеться у дописі Андрія Ляшука (текст подано без змін).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.