Голову Федерації футболу України запросили на Рівненщину підтримати "Верес"

Як стало відомо сайту "ВСЕ", незабаром Рівненщину має відвідати голова Федерації футболу України Андрій Павелко. Відповідне запрошення надіслав керівнику ФФУ голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. Окрім того, він закликав підтримати відродження рівненського футбольного клубу "Верес" на найвищому рівні. І допомогти у розвитку футбольної інфраструктури області.

"Рівненська обласна федерація футболу разом з усіма небайдужими активно працює над відродженням футбольних традицій нашого краю, пропонуючи багато в чому нестандартний та інноваційний для України підхід. Разом із громадою ми започаткували та реалізуємо проект “Наша Мрія”: створенню професійного футбольного клубу “Верес” Рівне у формі громадської спілки на умовах спільновласності та на фундаменті взаємодовіри жителів Рівненської області", – написано в листі до голови ФФУ Андрія Павелка.

Також рівненські футбольні функціонери попросили допомогти Рівненщині покращити футбольну інфраструктуру та запевнили у підтримці і прагненні громади області та місцевої влади ідею відродження футболу. Нагадаємо, що мова йде про надання вже в цьому 2015 році – в рамках програми “Хет-трик” – фінансування будівництва футбольного поля з синтетичним покриттям у місті Рівне.

"Маємо гарантію міського голови міста Володимира Хомка та підтримку більшості депутатського корпусу Рівненської міської ради про надання земельної ділянки по вулиці Набережна в розпорядження на умовах оренди для обласної федерації футболу. Позитивне вирішення даного питання має величезне значення для стимулювання розвитку футболу та надзвичайно важливе для популяризації здорового способу життя серед молоді", - йдеться в зверненні до керівництва ФФУ.

Окрім того, Андрія Павелка запросили відвідати Рівненщину, адже його коріння походить з села Корнин Рівненського району. Де народився і виріс батько нинішнього голови Федерації футболу України.

Коментарі

А шо то за хахл? ЗвІДКИ грошики взяв на отель в 2 ляма у.е? Хто його запитае? Хлоп ти звідки такий взявся? Де гроші заробив? Ще й хфутболом почав рулити? В Рівному! Хлопче! Ідь додому! Остріг - чекае на хероїв!

Окрім того Андрія Павелка запросили відвідати Рівненщину, адже його коріння походить з села Корнин, Рівненського району. Де народився і виріс батько нинішнього голови Федерації Футболу України. А ще Хахл! З Острога! Оце буде зустрічь? В Швуйцарії - буде свято? Готуемся) Село до села - їде) Свято в Рівному! Хфутбол - розквітне!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.