На Рівненщині посадовці сільради незаконно «роздали» земельні ділянки на півмільйона гривень

Органи прокуратури Рівненщини вживають рішучих заходів щодо виявлення корупційних правопорушень у всіх сферах суспільних правовідносин. Зокрема, злочинну схему «розкрадання» земель шляхом фальсифікації посадовцями колишньої влади офіційних документів виявлено у ході проведеної працівниками прокуратури перевірки в одному із районів області.

− Встановлено, що посадові особи однієї із сільських рад Рівненської області, грубо порушуючи вимоги законодавства, упродовж 2006-2010 років підробили та видали низку витягів з рішень сільради про передачу у приватну власність громадянам 31 земельної ділянки загальною площею 7,3 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд поблизу районного центру, − про це розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. − У подальшому на підставі фіктивних витягів з рішень сільради, якою насправді вказані питання не розглядались та відповідні рішення не приймались, була незаконно виготовлена технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.

Внаслідок злочинних оборудок із землею державі заподіяно збитки на суму понад півмільйона гривень. Як зазначає прес-служба прокуратури області, за даним фактом органами прокуратури Рівненської області розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, яке доручено проводити органам внутрішніх справ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.