Рівне - вже не столиця безпритульних собак

Про це заявили під час прес-конференції координатори проекту масової стерилізації безпритульних тварин у Рівному з міжнародної організації "Чотири лапи". Її представники вже не один рік безкоштовно працюють у містах України. За їхніми словами, наразі проходить вже другий етап проекту. Так, минулоріч стерилізували 235 псів, а цього року ще 232 безпритульні собаки.

Нагадаємо, другий етап програми розпочався 18 березня, а завершився 9 квітня. У 2015 році "Чотири лапи" проводили ще й просвітницьку роботу в школах та серед місцевих ветеринарів.

Як зазначили австрійці, зараз у Рівному є майже дві тисяч безпритульних псів, однак точну кількість"Чотири лапи" наразі надати не можуть. Однак обіцяють, що до закінчення програми (вона налічує 5 етапів) популяція безпритульних псів у місті значно зменшиться.

Такої ж думки дотримується і міський голова Рівного Володимир Хомко. За його словами, у бюджет міста вже закладено 300 тисяч гривень на стерилізацію собак та 500 тисяч для створення притулку для тварин.

Разом із тим мерія міста планує провести соціологічне опитування серед рівнян, аби дізнатися їхній погляд на проблему безпритульних тварин у місті. Цим займатимуться студенти та викладачі МЕГУ імені С Дем'янчука.

Під час конференції представники міжнародної організації "Чотири лапи" також зазначили, що у Рівному, порівняно із іншими містами країни, не так багато собак. Люди до них ставляться із любов'ю. Відтак, міф, що наше місто - столиця безпритульних собак, і надалі може спокійно носити статус міфу.

Коментарі

Тобто гроші, які я даю місту йдуть на садистські розваги соціопатів?!

Бєзуміє!Воно думать може!А те,що доля людини -в її руках,і ніхто крім бомжів в їх долі не винен,то таке.Жодного бомжа не заставиш працювати,думаюча:))

Бєзуміє! Поставити собак вище людей! Краще ці гроші -800 тисяч- потратити на притулок для бездомних людей ! Я думаю в очах Господніх бесхатченки, навіть в тому положені і вигляді, вище любих, даже не скаженілих собак!!!

300 тищ на стерилізацію, яка провалилась в усіх країнах де її проводили, ще 500 тищ на притулок і ще невідомо скільки на опитування...
мама дарагая
краще б дороги робили....(((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.