У Рівному продовжують ремонт на скандальному перехресті

Працівники Рівнеавтошляхбуду продовжують ремонтувати автомобільну дорогу по вулиці Гагаріна. В цілому вартість робіт складатиме близько одного мільйона гривень, що були виділені із спецфонду обласного бюджету. Нагадаємо, що дорожнє покриття розпочали ремонтувати ще у минулому році. Тоді дорожники зрізали верхній шар асфальту та підняли бортові камені.

- Через несприятливі погодні умови не вдалося завершити повний цикл ремонтних робіт. Адже для якісної укладки дорожнього полотна середньодобова температура повинна піднятися на 5 поділок вище нуля, - роз’яснив начальник управління капітального будівництва департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА Ярослав Мазярчук.

Тож, на минулому тижні працівники Рівнеавтошляхбуду продовжили облаштовувати цю ділянку дороги. Відтак, на площі понад трьох тисяч квадратних метрів поклали вирівнювальний шар із спеціальних сумішей та покрили гарячим асфальтобетоном товщиною 4-6 сантиметрів. Як зазначає прес-служба ОДА, навколо неї відреставровано чавунну огорожу та бетонні бордюри відповідно 70 й 80 метрів погонних. А ще дорожники облаштують п’ятсот квадратів тротуару, прилеглого до цієї ділянки дороги. Потому на дорожньому покритті з’являться  горизонтальні розмітки, а в районі перехрестя вулиць Грушевського та Князя Романа – відповідні дорожні знаки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.