На Рівненщині через велику кількість аварій буде більше нарядів ДАІ

Як свідчить статистика останнім часом на території Рівненської області спостерігається зростання кількості ДТП в результаті яких гинуть і травмуються люди.

Враховуючи збільшення кількості загиблих та травмованих людей внаслідок дорожньо-транспортних пригод керівництвом УДАІ УМВС було прийнято рішення про збільшення кількості нарядів ДПС ДАІ за рахунок додаткових сил та засобів. Особовий склад буде переведений на 12-годинний робочий день. При цьому, основна увага буде націлена на відпрацювання тих районів області, де спостерігається ріст автопригод.  

- Працівники ДАІ Рівненської області постійно проводять ряд профілактичних заходів, метою яких є виявлення та документування порушень Правил дорожнього руху, що суттєво впливають на стан аварійності. Варто зазначити, що збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод спостерігається саме у вихідні та святкові дні, - зауважив керівник обласної ДАІ Олександр Семенюк.  

Тож, Державтоінспекція Рівненщини звертається з проханням до усіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними, а також неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Ключові слова: 

Коментарі

А как количество ГАИ способно уменьшить количество аварий?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.