Рівненська "Батьківщина" звинувачує "Народний фронт" у "мочилові" опонентів

Рівненська обласна організація ВО "Батьківщина" залишає за собою право вимагати  у редакторів газет БЕЗКОШТОВНО оприлюднити позицію політичної сили та безпосередньо Юлії Тимошенко. Про це пише прес-секретар обласної організації "Батьківщини" Володимир Попик:

- "Народний фронт", аби підняти свій рейтинг, запускає "джинсу". Районні та обласні газети на Рівненщині отримали від "НФ" для розміщення замовні матеріали. Все було б добре, якби у цих статтях уряд Яценюка хвалився б своїми досягненнями за останній рік. Це у тому випадку, якби ці досягнення  були б. У нашому випадку - "НФ" просто мочить опонентів. Виявляється, всі, хто зараз критикує діяльність уряду Яценюка, маріонетки Кремля. І Юля Тимошенко, і Андрій Іллєнко, і Дмитро Добродомов є 5 колоною Путіна в Україні. Тобто, те що у нас тарифи на ЖКГ - як смертельна отрута для зубожілого населення, нормально, а заява, що люди не в змозі платити ні за газ, ні за світло за новими тарифами - це вже кримінал і підігравання Вові-х...у! І от замість того, щоб кошти, які "НФ" тратить на відбілення Сєні й нищення незгідних з його політикою опонентів, спрямувати на зниження тарифів і проведення давно обіцяних реформ, по Україні піде проплачена "джинса". Безумовно, без грифу "На правах реклами" чи "Політична реклама". Ніби якийсь там Василь Бондарук чи Елена Марчук свідомо перейнялися захистом уряду Яценюка і зацікавили своїми творчими доробками сотні газет по Україні. 

Рівненська обласна організація ВО "Батьківщина" залишає за собою право у редакторів газет, які розмістять у себе оці матеріали, вимагати у наступному номері БЕЗКОШТОВНО оприлюднити позицію нашої політичної сили та безпосередньо Юлії Тимошенко.

Коментарі

біда українців в тому,що обрали собі керівників "бохаізбраних",а їх талмуд вчить,що гой-тварина бездуховна,і відповідно цьому вони і ведуть себе так.Нєчєва на зєркала пєнять,коль рожа крівая в майданутих..

А Антимайдауни, як завжди, шкірять зуби і радіють кожній біді українців, потвори проросійськи!

Майдауни гризуться як собаки між собою

А чого тепер жалітись, "Батьківщина" сама собі в кров влила "Фронт ізмєн", ще й міську парт.організацію свою угробила, а тепер ще й жаліютья: "... бідні ми, нещасні, нас Народний Фронт ображає!!!"

А чого ж ви чекали від "перевертнів" з "ФЗ-НФ"? Як кажуть у народі: " По Сєнькє і шапка..."

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.