Рівненська ДАІ розповіла причини аварій на міжнародній трасі "Київ-Чоп"

Керівництво Державтоінспекції Рівненщини вкрай стурбоване зростанням  кількості  ДТП, зокрема на міжнародній автодорозі державного значення «Київ-Чоп». Як свідчить аналіз, останнім часом спостерігається зростання кількості дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких гинуть і травмуються люди.

Так, в поточному році станом на 15 квітня на автодорозі «Київ-Чоп» вже зареєстровано сім дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, у яких шестеро людей загинули та одна – травмована.

Варто відзначити, що на сьогодні не функціонує зовнішнє стаціонарне штучне освітлення у межах 5-ти населених пунктів та двох перехресть. А саме: у селах Жатківка та Бранів Корецького району, селі Бабин Гощанського району, селі Антопіль Рівненського району, селі Ситне Радивилівського району, на транспортній розв’язці у двох рівнях (км 340) та на перехресті при в’їзді у місто Дубно (км 375).

Як зазначає прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області, одним із супутніх факторів причини скоєння ДТП є відсутність освітлення на автодорозі, що суттєво впливає на здатність водія завчасно побачити перешкоду та відповідно зреагувати на зміну дорожньої обстановки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.