На Рівненщині школі повернули приміщення вартістю майже півмільйона

Рівненський апеляційний господарський суд підтвердив законність рішення суду першої інстанції, яким позовні вимоги прокурора м. Кузнецовська повністю задоволено та постановлено повернути у власність держави в особі Кузнецовської міської ради приміщення школи вартістю 433 тис грн.

Про це повідомили у відділі захисту прав і свобод дітей прокуратури Рівненської області.

Так, прокурорами у суді доведено, що частина приміщення однієї із загальноосвітніх шкіл м. Кузнецовська Рівненської області, яка використовувалася в якості теплиці, була відчужена приватній структурі на підставі рішення державного реєстратора про державну реєстрацію права власності незаконно, оскільки нормативними актами України приватизація майна закладiв системи освiти заборонена.

Рішення суду першої інстанції було оскаржене відповідачем у справі. Однак суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокуратури: постановив рішення про відмову у задоволенні апеляційної скарги та залишення рішення суду першої інстанції без змін.

Відтак завдяки прокуратурі Рівненщини нерухоме майно вартістю 433 повернуто школі. Про це прес-служба прокуратури Рівненської області

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.