На Рівненщині перевізники "кидають" людей на гроші

Тема маршруток особливо болюча для рівнян. З підвищенням тарифів умови перевезення не тільки не покращились, а подекуди стали навіть гіршими.

Рівнянин Валентин розповів історію, яка з ним трапилася сьогодні:

- Сьогодні десь о 12:30 стався інцидент зі мною і ще декількома людьми, які їхали в Здолбунів-2! Сів я на Проспекті Миру в маршрутку Рівне-Здолбунів зеленого кольору, "Мерседес" із номерним знаком **6269** (постараюсь знайти фото). У ній автоматично відчиняються передні та немає задніх дверей, ще розкладаються сидіння - хто їздить цим маршрутом, має знати! Заплатив я за проїзд 6 грн., коли почали їхати, мені відразу не сподобалось, як їде водій (ДОВОЛІ ТОВСТИЙ ТА ЛИСИЙ) таке враження, що в лісовозі їдемо. Так от, він дуже поспішав незрозуміло чому, на світлофорі в Щасливому люди ледь не влетіли в лобове скло, так він гальмував, в Новому Дворі на тих небезпечних переходах і поворотах він летів 80 км/г. Доїхавши за переїзд залізничний в смт Квасилів він (ДЖтЛ), водій сказав: "Кому на Посьолок (Здолбунів-2), вийдіть та пересядете в маршрутку, яка їде позаду". Ну всі, в тому числі і Я, нічого не підозрюючи (все ж буває, може, щось поламалось) взяли та й вийшли!!! І тут саме цікаве почалося: той, що нас висадив, повернув на Здолбунів і поїхав, а наступний, проїжджаючи повз нас, махнув щось рукою, бо ми його усі дружно зупиняли, і поїхав, натиснувши на педаль газу, на Посьолок! Бачили б ви моє здивування і тих людей що стояли зі мною біля залізничного переїзду, це просто жесть! Дочекались ми ще одну маршрутку, яка вже зупинилась нам, та коли ми пояснили водієві ситуацію, то він сказав: "Я нічого не знаю, якщо хочете їхати, то платіть 3 грн. за проїзд". А ще до того всього я заплатив останні 6 грн. у першій маршрутці, то добре, що був знайомий і дав мені 3 грн. на проїзд! 
І от скажіть, як і що робити з такими водіями?


 

Ключові слова: 

Коментарі

Така ж ситуація була зі мною ще в жовтні, але водій маршрутки, в яку довелось пересісти забрав нас і додаткових коштів ми не платили

Це вобще беспредел

Доречі, проїзд з Рівного до Здолбунів-2 коштує 5грн.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.