У Рівному хочуть створити ще один резервний бюджет міста

Члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю під час чергового засідання дійшли висновку, що потрібно створити ще один додатковий резервний бюджет міста. За їхніми словами, через важку еконмічні ситуацію в країні рівняни все частіше почали звертатися за матеріальною допомогою. Кошти для цього виділяють із резерву. 

Відтак, голова бюджетнї комісії Віталій Першогуба запропонував створити додатковий резервний бюджет міста. Гроші з нього видаватимуть за зверненнями рівнян, а також додатково розробити спеціальну сітку, де були б визначені розміри допомоги конкретно до кожного запиту. Це допоможе більш раціонального виділяти та використовувати кошти  із резерву, який першочергово розраховувався на фінансування заходів із ліквідації та запобігання наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.

До слова, члени бюджетної комісії міськради під час засідання одноголосно проголосували за виділення матеріальної допомоги сім'ям військовослужбовців, які загинули в зоні АТО.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.