На Рівненських дорогах ям не буде?

Цьогоріч в області працівники облавтодору вже ліквідували тріщини та вибоїни на дорожньому покритті понад 30 тисяч квадратних метрів. В цілому ж, за словами заступника начальника служби автомобільних доріг у Рівненській області Миколи Козачка, збираються відремонтувати понад півтори сотні тисяч квадратів доріг загального користування, уражених ямковістю.

Наразі шляховики області реставрують ділянки автодоріг у Сарненському, Володимирецькому, Млинівському, Здолбунівському, Корецькому та Рівненському районах. Щодня до цієї роботи залучають більш як півтори сотні працівників районних автодорів та сто одиниць техніки, серед яких і самоскиди, і котки. Також є автомобілі, що обладнані спеціальними засобами -  повітродувками, вібротрамбовками та фрезами. Як зазначає прес-служба ОДА, дорожнє покриття латають і за допомогою спеціальних автомобілів, таких як «Савалко» та «Пачматік». Вони дозволяють ремонтувати асфальтобетонне покриття струменевим методом.

- Така технологія ліквідації ямковості доріг має низку переваг. Проте основна з них – це відновлення транспортного руху відразу ж після закінчення робіт, - зазначив заступник начальника служби автомобільних доріг у Рівненській області Микола Козачок.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.