На стадіоні від УЄФА тренуватиметься рівненська молодь

Федерація футболу України може виділити для Рівного стадіон зі штучним покриттям. Про це журналісту сайту "ВСЕ" розповів голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

За словами керівника РОФФ, мова йде про стадіон зі штучним покриттям, який надається за програмою "Хед-трик" за кошти УЄФА. Таких полів цьогоріч в Україні планується спорудити п’ять. В тому числі й у Рівному, якщо місто зможе виконати всі умови ФФУ та УЄФА.

– Рівненська обласна федерація футболу звернулась до міської влади з проханням надати в оренду земельну ділянку. Це обов’язкова умова ФФУ та УЄФА за цією програмою. Федерація просить майданчик поряд зі стадіоном на вулиці Набережна. Там зараз тренуються вихованці ДЮСШ "Верес". Ідея у тому, щоб створити комплексну тренувальну базу, де молодь могла б тренуватись постійно. Це потрібно для нормальної сучасної підготовки гравців. – говорить голова РОФФ Олексій Хахльов.

Керівник Рівненської обласної федерації футболу вважає за недоцільне ставити новий стадіон для тренувань поруч зі стадіоном "Авангард", оскільки реконструкція головної футбольної арени міста потребує комплексного рішення.

– Давайте не плутати одне з іншим. Питання "Авангарду" більш глобальне і потребує комплексного вирішення. А питання поля зі штучним покриттям – це питання підготовки футболістів, у тому числі й для футбольного клубу "Верес". Є меморандум між ДЮСШ "Верес" та РОФФ щодо співпраці, в якому окремо прописано, що нове поле, яке збудують за кошти УЄФА, буде тренувальною базою для вихованців дитячої юнацької спортивної школи. Молоді потрібне це поле, – переконаний Олексій Хахльов. – Саме місто не зможе профінансувати такий об’єкт. А тут є можливість отримати це за європейські гроші, і ми не маємо права втратити такий шанс. В неділю на Рівненщину приїжджає президент ФФУ Андрій Павелко. Під час візиту питання поля зі штучним покриттям для Рівного та відродження футбольного клубу "Верес" будуть одними з ключових.

Коментарі

Ну кому так цікаво то розкажу: живу в одноповерховому дерев'яному будинку з двох кімнат і кухні. Є ще, так би мовити, літній дерев'яний будиночок поряд. Там одна кімната з каміном і ванна. Будинок знаходиться в селищі Клевань.

Купили цей будинок з дружиною у 2007 році за 14 тисяч доларів. З них чотири тисячі були свої і десять взяли кредит в банку. Гасити кредит помагали й батьки. Ще винен банку 970$.

Машина Chevrolet Lachetti (2012 року випуску). Так само як і будинок, завдяки кредиту і акції. Третину грошей брали в банку, але вже виплатили. 

Ще питання є?

Одна й та ж сама людина, під одним айпішником, але різними ніками пише гадосні коментарі про Хахльова під статтями на цьому сайті. Певно якась особиста образа. Але сказати в очі сцекливо. От і сере в Інтернеті. Підленько так.

Та і Сайт Все перевірити? За які гроші? Та хто спонсор? А спонсор мае показати -це? І хто він? Та яки податки платить? Чекайте! Вже скоро!)?

Та Кривошея - перевірити? де живе? за що? За які статки?Яка машина в родині? Що в оселі? Скільки коштуе? Його декларацію про доходи? Буде картина маслом! Честний журналіст! Ну ка? Податкова Рівного не спи! Хлопці - це все незабаром! Чекайте! І до вас дойдемо. Змусимо вас жити по законам країни! А не капусту в конвертах отримувати! Чекайте! Вже скоро!

Може пан хахльов - подасть декларацію про доходи за 2010-2014 роки? Може цей "пан" - разкаже де взяв гроші на "утель"? А ще круче. Хай покаже - які податки сплатив до міста і області за останні три роки! Як його "швуйцарія" заробила? А може ще покаже скільки там людей працюе? За які гроші? У цього "пана" все в темну кімнату йде! Хай відкрие - статки та податки! А там і побачим - що він за один? Респект -якщо працюе та платить суспільству! Уважуха! А якщо - ні? Питання! Він же честний! Хай покаже?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.