Облуправління міліції Рівненщини знову пограбували на 600 тисяч

Під час проведення позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності сектор внутрішнього аудиту УМВС України в Рівненській області встановив факт привласнення коштів у сумі понад півмільйона гривень вільнонайманим працівником – бухгалтером одного із підрозділів органів внутрішніх справ.

Упродовж чотирьох останніх років посадовець, використовуючи службове становище, підробляла фінансові документи та привласнювала частину коштів державного бюджету, які виділяли для виплати грошового забезпечення та оплати праці працівників підрозділу, перераховуючи її на свій картковий рахунок.

Відомості внесені до Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Матеріали перевірки щодо протиправних дій бухгалтера скеровані до прокуратури Рівненської області для вирішення питання про відкриття кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого статтею 191 Криміналоного кодексу України (привласнення, розстрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Як стало відомо "Четвертій владі" з джерел, наближених до УМВС, в одному з підрозділів міліції Рівного сталася крадіжка. За попередньою інформацією, фінансовий працівник міліції поцупив суму коштів у 600 тисяч гривень, використовуючи підробну печатку та підписи.

Наразі у секторі зв`язків з громадськістю підтверджують наявність «схожого випадку», проте деталі поки що не повідомляють.

Начальник управління МВС області Сергій Максимов підтверджує значний розмір крадіжки.

– Чи дійсно сума крадіжи – 600 тисяч гривень? – журналіст.

– Ще не знаємо, ще лише документи... але сума може бути, можливо, навіть більшою, – каже Сергій Максимов.

Нагадуємо, це вже не перша масштабна крадіжка майна у рівненських міліціонерів, адже у листопаді минулого року приміщення УМВС України в Рівненській області викрали понад 130 кілограмів бурштину та 86 тисяч доларів.

Ключові слова: 

Коментарі

минулого разу "викрали" бурштин який менти віджали у поліщуків, цього разу "викрали" валюту яку менти віджали у 29 валютчиків. Короче, прослідковується певна логіка, як тільки десь проскакую інфа що менти чимось поживилися, чекайте пограбування райвідділку, з награбованим ментами. І до гадалки не ходи. Зараз все повісять на якого молодого слідчого (крайній якого зіллють). Ех, шкода що Сашко Білий їх тоді не спалив, шкода ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.