Учасники АТО Рівненщини готують інформаційну кампанію

Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини» готує інформаційну кампанію, мета якої залучення до своїх рядів бійців, які захищали східні кордони України від російської навали. Чималу увагу приділятимуть районам області й тим побратимам, які мешкають за межами Рівного.  

- Хлопці наразі займаються просвітницькою кампанією, поки, презентують громадську організацію в Рівному. Завдання номер один, станом на сьогодні, об’єднатися, щоб ми були дійсно силою і могли достойно представляти себе та захищати наші інтереси. Для цього, вже найближчим часом хлопці, спільно з головою обласної ради Михайлом Кирилловим відвідуватимуть райони області де знайомитимуться зі своїми бойовими побратимами і розбудовуватимуть мережу, - розповів голова ГО Федір Капустинський.

Про спільні робочі візити по районах області домовилися голова обласної ради Михайло Кириллов та голова «Обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини» Федір Капустинський, сьогодні на погоджувальній нараді.

Нагадаємо, що «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини створила група бійців, які захищали східні кордони України. Бійців, які пройшли війну, об’єднав не лише фронт, а й бажання допомагати одне одному в післявоєнний час. Як зазначає майор Олександр Гайн, громадська організація сприятиме демобілізованим бійцям у питаннях отримання статусу учасника АТО, оформленням належних пільг, з проходженням реабілітації, поновленням на роботі, або в навчальному закладі та інших питаннях.

ГО «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини» знаходиться у  221 кабінеті Рівненської облради. Контактний телефон 69-53-13.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.