Рівненські автохами дивуються, чому їх авто фотографують

Все нових оборотів набирає флешмоб активістів із фотографування неправильно припаркованих авто.

Рівнянин Артем у соцмережі "Facebook" розповів про діалог, який відбувся між ним та автохамом:

"А це теж вчора, по дорозі з облради на вул. Пушкіна. Це мій першенький, між іншим.
- ти чого тут фоткаєш?
кажу йому:
- я вас відомим роблю, тепер всі будуть дивитись, як ви паркуєтесь, може навчаться так не робить
Він схоже не чекав такої відповіді, додав тільки
- я тебе зараз нафоткаю - і пішов назад в будинок
Я його не дочекався, а тепер шкодую, може він виніс би фотоапарат покраще ніж в мене телефон, разом пофоткали б" (текст подано без змін).

Ключові слова: 

Коментарі

И что что мест не хватает у домов? У меня возле дома помещается 7 машин, и действительно бывает что приезжаешь на обед - а места нет. Ну и что, на газон же не стаю. Ставлю машину дальше, место всегда можно найти и пройтись лишних 100 метров. А вот быдлу нужно своё ведро чуть не в сам подъезд загнать, как это его быдлячее величество ногами ходить будет.

А як пояснити появу рекламних листівок автостоянки на автомобілях вночі (з 23.00 до 5.00). До того ж з"явились вони на наступну ніч після спроби відкрити авто???????

А Вам не приходило в голову, що місць для парковки дійсно не вистачає? І коли під"їзджаєш під будинок в якому більше 100 квартир (90% мешканців мають автомобілі), а місць для парковки 8--10...... Що робити тоді??? Як посто пообідати вдома?

Иванна, а Вам не приходило в голову что порядок начинается с малого. С нас с вами, которые и сами не будут нарушать, и других пристыдят? А иначе какого порядка мы добьёмся, если дюди так и ведут себя как скоты.

Пішла мода фотографувати машини за неправильне паркування. Звідки «ноги ростуть» у цього нібито «народного месництва»? У відсутності культури і правового поля? В масових заздрощах? Ні. Це просто бізнес. В період економічного спаду місця в паркінгах почали погано продаватись. Навіть місця на платних стоянках почали пустувати, бо у людей не стає грошей. І тут, такий жорсткий виховний момент: на машини кидають сміття, псують, їх фотографують, власників принижують…. Формується новий тренд: не фіг ставити на газони, на тротуари…. Слухайте, Ви Люди, чи хто? НЕ грайте в чужі ігри. Це – бізнес. Не приймайте участь в актах вандалізму. Краще давайте вимагати те, що прописано в Державних будівельних нормах: паркінги біля житлових будинків – повинні бути. І місця для відпочинку, і майданчики. Їх мають організовувати. А не забудовувати кожен двір.

Прямо льотчик "мессер" : " це мій першенький" намалюй собі зірку)

Що ж ти Артеме, не викликав ДАІ щоб офіційно склали протокол? Активізм закінчується на тому, що хочеш, щоб твою тему запіарити...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.