На Рівненщині священик очолив сільраду

Зорянська сільська рада Рівненського району з її 11 населеними пунктами та майже 12-а тисячами жителів була і залишається в числі найбільш дієвих. А її керівний склад вважався одним із найдосвідченіших в області. Анатолій Гуз пропрацював головою майже два десятки років, 24 роки – Марія Чирук на посаді секретаря, 17 років – заступник голови Надія Сінкевич. Але усі троє одночасно подали «у відставку», пише "Вісник К".
 
Спонукали цьому зміни до законодавства – тепер держслужбовцям пенсія виплачується лише після звільнення з роботи. При цьому людина має право вибору: працювати й отримувати зарплату або звільнитися й отримувати лише пенсію. У селі Зоря керманичі сільради, що уже заробили пенсію, вибрали останнє.
Хто ж надалі очолюватиме сільраду, вирішувала позачергова сесія. Очільника вибирали з числа депутатів – ним став 36-річний Михайло Олійник, настоятель Старожуківського Свято-Михайлівського храму УПЦ КП.

За словами місцевого люду, це найприйнятніший варіант, тому що священик – справжній приклад того, як варто слугувати на користь громади. Михайла Олійника називають найактивнішим депутатом, на рахунку якого ціла низка важливих соціально значимих справ. Зокрема, проведення в селі водопроводу, асфальтування доріг, встановлення вуличного освітлення, пам’ятників на честь загиблих односельців, благоустрій кладовищ тощо. Новий очільник сільради, який дві каденції обирався депутатом, зазначає, що служіння Богу, громаді та Україні залишається незмінним його девізом при будь-якій справі. 
 

Коментарі

"Зорянська сільська рада Рівненського району з її 11 населеними пунктами та майже 12-а тисячами жителів була і залишається в числі найбільш дієвих". Це інформація від тих, хто проживає на території сільської ради чи від зорянців, зокрема, для йких село "з майбутнього" стало суцільним сміттєзвалищем, особливо на околоцях. А громадськість мусила, без втручання влади, мусила періодично проявляти ініціативу, щоб хоч якось прибрати село.Чи може село прикрашають зграї бордячих псів і відсутність освітлення в тих місцях, де воно було раніше? А може "джунглі" на місці колишнього ставу? Зоря двадцять років тому і сьогодні - це небо і земля. Але зорянці сподіваються, що нове керівництво щось змінить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.