У рівненському зоопарку для дітей-аутистів організовують свято

Завтра о 10 годині у рівненському зоопарку відбудеться святкове дійство, приурочене до Міжнародного дня дітей з аутизмом. Метою проекту є розповсюдження інформації про це вроджене захворювання. Під час святкового дійства на особливих дітей чекають розваги та конкурси, приємна атмосфера, а також незабутні враження.

Організатором виступає Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив» та молодіжна платформа "ЯСКРАВО".

Довідково: аутизм – це специфічний діагноз, який характеризується комплексом симптомів, які відображаються відхиленням в мовленні, соціалізації і стереотипних рухах, це розлад нормального функціонування. Мислення  характеризується  замкнутістю, що викликає проблеми зі спілкуванням.

Діти з аутизмом не мають таких характеристик свідомості і поведінки, які б регулювали їх взаємини із суспільством, їх рухи відрізняються стереотипністю та повторюваністю, саме завданням сучасного суспільства є можливість сворення комфортних умов у спілкуванні і адаптації особливих дітей. Гостроту ознак можна визначити вже у віці до трьох років.

Захворювання має генетичний характер і його основні причини поки не відомі науці, однак своєчасна реабілітація дитини з ранніх років його життя дозволяє у багатьох випадках домогтися впевнених результатів у соціальній адаптації, що сприяє більш повноцінному життю. Історії відомо не мало яскравих особистостей, у яких спостерігалися деякі симптоми цієї не простої хвороби. Приміром, Вінсент Ван Гог і Леонардо да Вінчі, Гаррі Труман і Авраам Лінкольн, Вуді Аллен і Боб Ділан, і багато інших.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.