Рівняни можуть через інтернет придбати арештовані квартири

Як розповів в.о. начальника управління юстиції в Рівненській області Василь Харчук, в інтернет-мережі розпочали роботу відкриті електронні торги. На них можна переглянути та придбати все, що вилучає виконавча служба.

За словами Василя Харчука, раніше виконавча служба такі торги проводила не розголошено. За такою схемою наближені до працівників служби майже за безцінь скуповлювали нерухомість, автомобілі тощо. Це було вигідно багатьом, але не для колишніх власників, які у результаті залишалися без майна і з непогашеним боргом.

Щоб розірвати корупційні схеми та зробити торги прозорими, з вересня минулого року запрацював тестовий варіант електронних торгів під назвою "СЕТАМ". А вже з березня 2015 року проект функціонує повноцінно. 

Спеціальна Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) знаходиться за адресою torgi.minjust.gov.ua. Зайшовши на сайт, користувач може побачити увесь список арештованого майна по всій Україні або ж обрати виключно свою область.

Початкова ціна - та, яку надали у результаті оцінки. Далі кожен учасник збільшує ставку. Торг триває 30 календарних днів. Тому, хто переміг, Мін'юст надсилає повідомлення. Після сплати необхідної суми переможець отримує необхідний пакет документів.

До слова, оплатити отримані документи можна карткою Visa/MasterCard. Мито перераховується на рахунок у Держказначействі, комісію у розмірі 3 грн. за обслуговування платежу отримує державний "Ощадбанк".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.