На Рівненщині у посилці знайшли "наркотичний" чай

Незважаючи на звернення до громадян та застереження, що спроба доставки заборонених предметів на територію установ виконання покарань несе за собою кримінальну та адміністративну відповідальність, посилки з вмістом заборонених предметів продовжують надходити до установ виконання покарань Рівненщини.

Так, при огляді посилки, що надійшла для засудженого П., який відбуває покарання в Городищенській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96), працівниками установи було виявлено та вилучено клеєподібну речовину чорного кольору невідомого походження. Посилка надійшла від жительки Хмельницької області.

- В посилці, що надійшла для засудженого, працівники установи вилучили, в гранульованому чаї «КАНДІ», клеєподібну речовину чорного кольору невідомого походження», - розповідає начальник Городищенської виправної колонії (№96) Юрій Луцук.

Про дану подію було повідомлено працівників Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області. Як зазначає прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області речовину направлено на експертизу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.