Рівнян закликають здати кров, щоб врятувати онкохвору дівчинку

Чотирнадцятирічній Вікторії Струк, яка є пацієнткою онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, терміново потрібна донорська кров четвертої групи.  Від цього зараз залежить її життя. У дівчинки - рецидив. 


"Чотири роки тому Віка проходила лікування гострого лімфобластного лейкозу. Здавалось, що все позаду. Але минулого вівторка «швидка» привезла чотирнадцятирічну Віку в онкогематологію з сильним болем у спині. Аналіз крові показав низькі тромбоцити, і у дівчинки взяли спинномозкову пункцію. Вікторія сама здогадалась, що це рецидив. Вона на другий день в лікарні сказала мамі: «Я вже доросла. Я все розумію. Пункцію просто так не беруть», - написала у "Фейсбуку" волонтер Мар'яна Рева. - Віка заступила на протирецидивну хімію. Лікування буде дуже важким, дози препаратів чималі. В нашому відділенні є вся необхідна хімія, але немає деяких підтримуючих препаратів, систем, глюкози, фізрозчину, шприців. На такі, здавалось би, дрібниці, уже сьогодні потрібно не менше тисячі гривень. Лікарі планують найближчим часом встановити Вікторії венозний міні-порт. Сам порт у нас є, але комплект з десяти ліній до нього - це ще 2000 грн. Крім цього, Віці потрібно знову здавати аналіз на гепатит В. У дівчинки гепатит, і їй необхідно регулярно здавати аналізи на рівень вірусу в крові. Це ще плюс 600 грн.
Я дуже прошу про допомогу. Ситуація в родині невтішна. Мама виховує Віку сама, у тата – інша родина. Минулого літа у Віки народилась сестричка, але коли мама Віки ще була вагітною, у тата меншої дівчинки стався інсульт. Його частково паралізувало і після кількох місяців в лікарні чоловік поїхав жити до своєї мами. У мами Наталії на руках двоє дівчаток. Грудне немовля мама зараз переводить на штучне вигодовування, щоб знаходитись із Вікою в лікарні. Доглядати за меншою донькою буде сестра Наталії, яка приїхала з іншої області з однорічною донькою. Мама Наталії доглядає сліпого чоловіка, вона нічим не може допомогти доньці.
Грошей нема, і це зовсім не перебільшення.
Також Віці терміново потрібні донори ЧЕТВЕРТОЇ групи крові на тромбоконцентрат. Ситуація з донорами критична. Просимо жителів нашого міста Рівного розповісти про Віку своїм рідним, знайомим, колегам. Можливо, серед них будуть люди з такою рідкісною групою крові. Якщо ви знайдете таких – одразу давайте телефон мами: 098 05 32 083 - Струк Наталія.
Я не можу передати вам словами відчай та біль мами. Часто говорять, що в житті не буває безвихідних ситуацій. Але зараз саме така ситуація. Без грошей та донорів у Віки немає виходу. Будь ласка, допоможіть!"
Координатор  - Мар’яна Рева (098 45 26 916).

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.