Перша райлікарня на Рівненщині отримала високу оцінку чистоти

До учасниць проекту "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" долучилася перша на Рівненщині центральна районна лікарня. Так, у Млинівській ЦРЛ «чистий» статус отримало акушерсько-гінекологічне відділення.

Офіційне вручення сертифікату відбулося 9 квітня. Здобути почесне звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» медикам акушерсько-гінекологічного відділення вдалося за усталеною схемою. Кілька місяців тому спеціаліст асоціації «Служба організації інфекційного контролю» оглянула усі приміщення закладу та надала рекомендації для вдосконалення гігієнічно-санітарних умов. У відділенні швидко запровадили нові схеми і методи дотримання чистоти.

- Колектив лікарні дуже загорівся бажанням продовжити розпочату справу, - розповів головний лікар Млинівської ЦРЛ Віктор Ковальов. - Ця ініціатива зіграла неабияку мотиваційну роль і долучатися до проекту необхідно всім відділенням.

Між іншим, повторні перевірки поступово проходять відділення та лікувальні заклади Рівненщини, які здобули звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» раніше. Як зазначає прес-служба ОДА, нещодавно «іспит» знову витримали Центр лапароскопічних та мініінвазивних хірургічних втручань і кардіологічне відділення Рівненської обласної клінічної лікарні.

Ці лікарняні підрозділи отримали «чистий» статус рік тому і, згідно з правилами проекту, прийшов час планової перевірки. Для цього на Рівненщину було запрошено спеціаліста з інфекційного контролю, яка оглянула відділення. Результат виявився позитивним - обидва відділення успішно підтвердили звання та отримали відповідні сертифікати.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.