У Рівному "продаються" міські депутати та керівництво області

У Рівному тривають "живі торги". Вони спрямовані на благодійність. Аби допомогти військовим, волонтери "ДАРу" ініціювали аукціон "Посиденьки з волонтером". Вже сьогодні він нараховує 12 лотів. Серед них - викладачі університетів, депутати міськради, керівництво області, журналісти, громадські активісти, волонтери. Тож на сьогодні учать у торгах беруть: Вікторія Шинкаренко, Юрій Дюг, Павло Алексєвич, Олена Котик, Зураб Кантарія, Олександр Курсик, Тарас Максименко, Михайло Кириллов, Ліана Діновська, Олег Шинкаренко, Алла Семенюк, Наталія Позняковська.  Всі кошти з цого аукціону будутьперераховані ініціаторам руху «Допомога армії - Рівне»:https://www.facebook.com/groups/armyhelprivne/

"Продаж" відбувається таким чином: потрібно прислати приватним повідомленням своє фото і короткий опис про себе. Лот виставляється на торги . Люди в коментарях можуть робити ставки із будь-яким кроком. Лот закривається після 24 годин з моменту останньої ставки, однак можуть бути і окремі умови, описані під лотом. Кожен лот можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в гривнях, а в доларах). За умови, якщо це перша ставка.

Як відбувається "купівля": якщо ставка перемагає - потрібно перераховуєте вказану суму на картку "Привату": 4731185604344173 Дюг Ю.О. Доказом оплати є фото чека з терміналу або скрін із онлайн-банкінгу в коментарях, або підтвердять адмін. Після цього організатори дають контакти лота, з яким потрібно домовитися про зустріч. Посиденьки оплачує покупець. Про це йдеться на сторінці проекту в "Фейсбуку".
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.