Олександр Усик відстояв титул WBO, здолавши росіянина Князєва

Олександр Усик (7-0, 7 КО) відстояв свій титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі (до 90,7 кг).

У київському Палаці спорту у суботу, 18 квтіня, українець здобув перемогу технічним нокаутом над росіянином Андрєєм Князєвим (11-2, 6 КО).

Як і передбачалося, Усик з перших секунд заволодів центром рингу та почав шукати шпарини у захисті гостя з Воронєжа, який у першому раунді навіть не подумував про атаку.

У другій трихвилинці в Олександра почали проходити кроси та джеби. А після хорошого аперкоту подумалося, що Князєв не витримає настику та "попливе". Однак ні! Росіянин вирішив по-іншому - почав уперто йти на українця, ніби танк. У розмінах Андрєй, звичайно ж, програвав чемпіону, але і сам змусив останнього побігати по рингу, розраховуючи, що Усик втомиться та втратить пильність. У такому ж ключі протривав і третій раунд.

У 4-му раунді пригадалися словами тренера Усика Джеймса Алі Башира, який напередодні двобою зазначав, що Князєв має досить міцне підборіддя. Олександр кілька разів добряче влучив в обличчя візаві, але той, хоча і важко, та все ж встояв на ногах.

Починаючи з четвертої трихвилинки, у Князєва почали з'являтися розсічення. Росіянин продовжував пропускати, при цьому залишаючись на ногах. На сьому трихвилинку Андрєй виходив із майже заплившим правим оком, під яким виникла серйозна гематома. Окрім того, весь час у нього кровоточив ніс.

Сьомий раунд росіянин завершував, ледве тримаючись на ногах. Усику не вистачило кількох десяток секунд, щоб завершити бій. Перерва пішла Князєву на користь, він відновився та продовжив стримувати удари.

Так тривало до середини восьмої частини поєдинку (загалом бій на 10 був розрахований), коли рефері зупинив зустріч після того, як Олександр посипав град ударів на суперника, а той припинив відповідати. Перемога технічним нокаутом у восьмому раунді! До честі Князєва, він так і не впав, а залишився стояти на своїх двох, спираючись на канати.

Насамкінець хотілося б пригадати слова тренера Алі Башира, який вважає, що його підопічному потрібно ще два поєдинки, і тоді він буде готовий до чемпіонського бою

"Йому потрібно 10 місяців для підготовки, і тільки тоді він буде готовий до бою з чемпіоном. Усику ще потрібно добре попрацювати, щоб битися із серйозними суперниками зі світовими іменами", - зазначав наставник до звітного бою.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.