Прибудинкові території в місті Рівне переміряли

Міськвиконком затвердив нові уточнені роз­міри площ прибудинкових територій усіх 799 рівненських багатоквартирних будинків, які значаться на балансі житлово-комунальних підприємств, пише 7d.rv.ua.

Востаннє інвентаризацію дворів проводили у березні 2013 року. Відтоді в дворах багато що і помінялося. У декого роками не були враховані в прибудинкові території зелені зони, в таких випадках площа збільшилася. А є і навпаки: прибудинкові території поменшали до нормативних, а ще – через закріплення частини площ суб’­єктам господарювання чи передачу їх у користування новим забудовникам.

– Потрібно це було, щоб об’єктивно нараховувати мешканцям у рахунках за квартирну плату суми за прибирання прибудинкових територій, – пояснює заступник начальника управління житлово-комунального господарства Олена Москальчук. – Тарифи в Рівному побудинкові, то гроші мешканців жеки витратять на утримання їхніх же будинків: що на зарплату двірникам, що – на ремонти, обслуговування, озеленення, підтримання в доброму стані дитячих майданчиків, доріжок у дворах, під’їздів чи комунікацій.

Ключові слова: 

Коментарі

какой развод, и это борьба с коррупцией, лучше напишите вместе с мером заявления о бездеятельности и совершении преступлений, может простят там.вам. Простые люди не поймут, они просто поверят что вы в очередной раз зробили покращення.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.