Артилерійський катер Військово-Морських Сил України отримав нову назву – «Рівне»

На причалі Практичної гавані в Одесі відбулась урочиста церемонія присвоєння артилерійському катеру АК-01 бригади надводних кораблів ВМС ЗС України нової назви «Рівне».

Саме завдяки участі рівненської громади, а особливо міської організації Спілки ветеранів Афганістану, їх активній шефській співпраці з військовими моряками, вдалось відновити та відремонтувати цей артилерійський катер, обладнати його електрогенератором та сучасною навігаційною системою, загалом привести його до стану готовності виконувати завдання за призначенням.
В урочистій церемонії присвоєння катеру нової назви взяли участь військовослужбовці бригади надводних кораблів, Західної військово-морської бази, а також секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук та член правління Рівненської міської організаці Спілки ветеранів Афганістану майор запасу Сергій Коротун.
Від імені усього колективу начальник штабу Західної ВМБ капітан 2 рангу Роман Кодимський подякував шефам за їх небайдужість до долі вітчизняного флоту, посильну допомогу у відновленні артилерійського катеру «Рівне» та тісну співпрацю з військовими моряками.

Своєю чергою, представники Рівного закликали екіпаж катера гідною службою та відмінним виконанням завдань дарувати рівнянам ще чимало нагод пишатися підшефними моряками та пообіцяли і надалі підтримувати у всьому ака «Рівне».
На завершення церемонії капелан Військово-Морських Сил отець Олександр благословив військових моряків та освятив артилерійський катер.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.