Андрій Павелко робить ставку на рівненський футбол

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", сьогодні на Рівненщині перебуває президент Федерації футболу України, народний депутат і голова бюджетного комітету ВР Андрій Павелко. Наразі триває його прес-конференція для місцевих ЗМІ.

Як зазначив Андрій Павелко, у футбольному господарстві України теж потрібно проводити децентралізацію. Щоб регіональні федерації мали більше можливостей для розвитку.

- Вони мають відчути всі можливості, але й відчували відповідальність за результат. І тут головна ставка буде робитись на Рівненську та Дніпропетровську федерації. - сказав Андрій Павелко. - Рівненщина мені рідна, це моя земля моїх батьків. Я докладатиму максимум зусиль, щоб місцева федерація відчувала підтримку. Особливо в контексті розвитку футбольної інфраструктури та розвитку аматорського та професійного футболу.

Андрій Павелко додав, що нього і для українського футболу важливо, щоб в професійному футболі країни з'явилась команда така як "Верес".

- Команда, яка виникла не через чиюсь забаганку чи союз олігархів, а команда народна, яка виникла завдяки мріям і бажанням тих, хто вболіває за футбол, - сказав Андрій Павелко.

Також під час заходу голова ФФУ Андрій Павелко нагородив цінними подарунками чемпіона Параолімпійських ігор, воротаря паралімпійськоі збірної з футболу Іноря Косенка та ветерана рівненського футболу, президента футбольного клубу "Верес" Володимира Чиркова.

Нагадаємо, що це був перший офіційний візит Андрія Павелка в регіональну федерацію футболу в статусі президента ФФУ. Сьогодні Андрій Павелко відвідав Корнин, звідки родом його батько і побував на могилах рідних. Окріс того, він заїхав у школу, яку закінчив його батько та до Острозької академії, де готують статут ФК "Верес" на основі статуту "Барселони".

Ключовими питаннями, які піднімались в рамках візиту глави ФФУ на Рівненщину, це будівництво у Рівному футбольного поля зі штучним покриттям у рамках проекту фінансованого УЄФА. А також питання відродження рівненського професійного футбольного клубу "Верес" і його участь у другій професійній лізі вже цього року.

Коментарі

Шановний  IP 194.44.69.114 підписуйтесь вже якимось одним ніком, а то таке враження, що ви тут самі з собою дискутуєте під різними іменами. Якщо маєте якісь образи на Хахльова, подзвоніть йому, з'ясуйте свої особисті справи поза межами нашого сайту. Якщо ж ви й надалі продовжуватимете "засирати" коментарі доведеться забанити ваш айпішник.

Два - хлопа! з Села ! Хочуть розвести - людей! Павелко=Хахлюф! Думайте!

Бігбордів на Рівненщині - вступай в "ВЕРЕС" вже біля сотні! Кожен мінімум 2 000 грн. Це вже 200 000 тисяч грн.! Тільки за місяць. За які кошти? ФФРівненщини? Звіт - будьласка! За гроші спонсорів - звіт!? Хто спонсор? Хто такий! Де заробив кошти? Скількі заплатив податків в країну! Все ж - прозоро!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.