Павелко радить рівненським депутатам не прогавити футбольне поле за кошти УЄФА

Яка місцева федерація першою подасть документи, щоб отримати кошти на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у рамках проекту фінансованого УЄФА, та й матиме шанс. Про це під час свого візиту в Рівне повідомив президент Федерації футболу України, народний депутат і голова бюджетного комітету ВР Андрій Павелко. 

- На сьогодні ситуація така, що хто першим подасть документи по програмі "Хед-трик", щоб отримати поле за гроші УЄФА - той має шанс. І це мають розуміти місцеві депутати. Якщо у Рівному не виконають умови, а десь в іншій області виконають, то хай потім самі депутати пояснюють своїм виборцям чому вони змарнували можливість залучити європейські гроші, щоб збудувати стадіон у своєму місті,- сказав Андрій Павелко.

Нагадаємо, сьогодні на Рівненщині перебуває Андрій Павелко. Наразі в обласному центрі триває його прес-конференція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Андрій Павелко робить ставку на рівненський футбол

Коментарі

Пишіть назви правильно - "UEFA HatTrick programme". Між Хед і Хет є різниця.

УЄфа? Контролює? Якім чином? Контролює))) По середній ціні в Европі в Евро? Уж да! Там евро а в нас гривні! Різниця курс : гривні до евро! Гарний откат)))

Пропоную у Рівному збудувати Спорт -Арену! Там і баскетбол-ледовий майданчик-волейбольний! ! Ще концерти! На 2 000 місць! Кошторис! 12 млн у.е. =312 млн. грн. ділемо на 200 тисяч мешканців та на три роки = в місяць 44 гривні! І в нас місті через три роки Спорт -Арена!! Рівняни! Думайте! Не будьте - телями! З вас качають гроші!!!

Розслабтесь! Будівництво контролює УЄФА!!

Заявку подадуть, гроші отримають, вкрадуть, і футболу в місті так і не буде, гарантія.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.