У Рівному продають голову обласної ради

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов став одним з лотів благодійного аукціону "Посиденьки з волонтером". Наразі за можливість зустрітися з очільником області вже дають 1000 гривень. 

"Посиденьки з волонтером" Група організована для підтримки рівненських волонтерів. Всі кошти з цого аукціону будуть перераховані ініціаторам руху «Допомога армії - Рівне»:https://www.facebook.com/groups/armyhelprivne/

Як відбувається "продаж":
Ви присилаєте, приватним повідомленням, своє фото і короткий опис про себе. ВИМОГИ: головне, щоб не сепар. Ми виставляємо лот на торги . Люди в коментарах, під лотом, можуть робити ставки із будь-яким кроком. Лот закривається після 24 годин з моменту останньої ставки, однак, можуть бути і окремі умови, що буде описано під лотом. Кожен лот можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в грн, а в доларах) За умови, якщо це перша ставка в лоті!

Як відбувається "купівля":
Якщо ваша ставка перемагає - ви перераховуєте потрібну суму на картку Привата: 4731185604344173 Дюг Ю.О., Доказом оплати є фото чека з терміналу або скрін з Вашого онлайн-банкінгу в коментах, або підтвердять адміни! Після цього ми даємо вам контакти та ви самостійно домовляєтесь про зустріч. Ваші посиденьки оплачує покупець, тобто Ви, якщо іншого не зазначено в описі лота!
Для тих, хто соромиться, або просто не хоче афішувати свою персону, чи хоче зробити сюрприз, пропонуємо варіант «анонімна ставка». Ви надсилаєте номер лота та суму в приватні повідомлення адміну, після цього адмін сам коментує фото лота («анонімна ставка … грн.»).

В разі відмови переможця від оплати, його місце займає попередній учасник.

========Тепер детальніше:==========
1. Це НЕ комерційні торги. Лот виставляєтя не для отримання прибутку "продавцем". Ідея така, що кожен може допомогти військовим та приємно провести час, а також завести нові знайомства;
2. Тут ми не продаємо-купуємо амуніцію, а надаємо можливість поспілкуватися з цікавими людьми. 
3. Кошти збираємо для ініціативи Допомога армії - Рівне, зараз наша мета назбирати 6000 гривень для оплати ремінно-поясних систем для глибинної розвідки. 
4. Свої питання, побажання та зауваження пишіть приватними повідомленнями.
5.Звіт буде надаватися після кожної зібраної суми.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Згоден))) Дюг! Сракой вторгуе - більше)))) А ще - Дюг? Ти скільки податків заплатив? Як живеш? За що? Готовий? Дай відповідь? Наш яскравий) Яка хата? Машина? Дружина ?? Машінаа? Телевізор в хаті? Чого его -ховаті? За які грошіки - живеш? Мачо? Та не зрозумів? мАЧО? оТЕЛІ ВСІ З ВІДЕО! дЮГ???

Краще сраку "успишного бизнесмена та якогось голови" то Дюг вторгуеш більше

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.