На Рівненщині прихильники патріарха Кирила захопили церкву

На Рівненщині триває міжконфесійна війна в селі Птича на Дубенщині. Сьогодні прихильники УПЦ МП вирішили захопити силою опечатаний храм. Про це повідомляє, з посиланням на місцевих мешканців, рівненський журналіст Юрій Дюг:

Кажуть, на Рівненщині сьогодні знову захопили церкву. Цього разу прихильники Московського патріархату. Після конфлікту храм в селі Птича Дубенсбкого району був опечатаний місцевою владою більше трьох місяців. Адже більшість місцевої громади висливилась за перехід до Української православної церкви Київського патріархату. Представники УПЦ МП навіть судились за право власності на церкву. Однак свою правоту довести не змогли. Суд їм відмовив. Тому сьогодні московські послідовники Кирила вирішили вдатись до мови сили. Делегація з Почаївської лаври зірвала пломби, зрізала замки та захопила храм. Про це повідомили місцеві мешканці. Силова боротьба за храм у Птичі розгорнулась знову ще перед Великоднем. Тим часом представники МП звинувачують КП у захопленні храму. Цікаво, чи зробить хоч щось місцева влада та правоохоронці?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Рівненщині релігійна громада всю ніч боронила храм від тітушок

На Рівненщині тітушки та "рузке мірь" посеред ночі штурмують церкву

На Рівненщині триває "свята" війна за землю, храм та прихожан. ФОТО + ВІДЕО

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Залишки великого задуму: Що лишилось від Єдиної Церкви на Рівненщині?

Сьогодні на Рівненщині судитимуться за церкву

На Рівненщині в суді ділять церкву: священик Московського патріархату поливає брудом Київський

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

 "Священна" війна на "Птичих" правах: Рівненський суд відмовив патріарху Кирилу

Коментарі

Зі змісту статті, службу проводили ті, хто став власником за рішенням суду. УПЦ МП весь час нарікали на зухвалу поведінку КП, при тому, що на його боці була більшість прихожан. Були такими ревнителями закону. А тепер, коли їм вказали згідно закону на їх місце, як поступають самі, причому у святі для кожного вірянина дні.

А хто Вам дав право ображати людей? Ватники,послідовники того чи іншого.

Який? Опечатаний? А перед Паскою замки з опечатаного храму, то зрізував? Хто служби проводив у так би мовити опечатаному храмі? Не прихильники КП? Висвітлюйте об"єктивно достовірну інформацію, пане журналісте.

Звичайно,що без підтримки місцевих бонз таке неможливо.Відгадайте з першого разу реакцію цих виродків при владі,коли не дай Бог сюди завітають атпускніки,чи бурятські оленеводи????Гєвалюція гідності???:)))Люстрація ,кажете?:))Зміни на краще,да,Кривошєєв?:))))))))))))))))

Цікаво... Влада мудаків дозволяє ватникам захоплювати церкви!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.